שרונה הדר חורי, הזמנה לשפע, ייעוץ פנג שווי - תכנון קליניקה לרפואה סינית
דף הבית >> פרוייקטים >> תכנון קליניקה לרפואה סינית

תכנון קליניקה לרפואה סינית

תכנון ועיצוב פנג שווי לעסק -  יצירת מרחב המושך שפע.
 
"אושרת נקודת אור" - קליניקה לרפואה סינית, יפנית וחדר מלח' קיבוץ יד מרדכי. המיוחד בדוגמא זו מעבר לתוצאה המרשימה,  היא העובדה שניתן למדוד או לשייך לפחות חלק מההצלחה גם לשילוב שיטת הפנג שווי בתכנון המרחב.. מאחר ולא שולבו בו מתכננים נוספים כדוגמת אדריכל או מעצב פנים. לאחר אבחון המבנה, המלצתי על מספר אופציות תכנוניות בהתאם למפה האנרגטית שיצרתי ונבחרה האופציה האידיאלית ביותר מבחינת קריאת הפנג שווי למרחב בה שינינו את חזיתו ולמעשה הגדרנו אותו מחדש.
 

המבנה לפני ואחרי השיפוץ

חזיתו המקורית בפתח הרחב הקיים שנפתח אל מסדרון רוחבי וממול 3 כניסות לחדרים.
המבנה עבר הגדרה מחודשת ושינוי חזית, החזית המקורית הפכה לחלון והחזית החדשה נפתחה אל השפע, לפי המפה האנרגטית של המבנה בדלת רחבה, חלונות ורחבת כניסה ברורה ומזמינה...

מבט אל הקיר לפני שנפתחה בו חזית ואחרי שנפתחה בו דלת חדשה למזל

תכנון ועיצוב פנים

תנועה זורמת

חדר אחד מבין השלושה שיועד במקור למשרד הפך למבואה רחבה ומרשימה המובילה אל חדר המלח וחדר הטיפולים. הפתח המעוגל מגביהה את המרחב ומשרה אווירה זורמת, רכה ונעימה.. לפני -

אחרי - קו אחד מעוגל במרחב, מאפשר זרימה הרמונית, רכה לכל המרחב

תכנון הישיבה במשרד

מיקום מבורך לישיבה - "הר מאחור ונהר לפנים" קיר מוצק מאחור ואופק פתוח ופעיל מלפנים.

פינות ישיבה

יצירת פינות המשדרות ומזמינות לשוב ולחזור. מיקום "מחבק" לפינות הישיבה מאפשר ביטחון, ריפוי והתמלאות מחדש.
והשורה התחתונה - כסף רבותי כסף. תוך שנה וחצי מיום הפתיחה, אושרת פתחה עסק נוסף בראשון לציון. ציטוט "כשפתחתי את העסק ביד מרדכי, הכנתי תוכנית כלכלית ובבחינה לאחור -  המקום עומד בציפיות שהיו לי ואף מעבר לכך." 
 

חוות דעת של הלקוח

 בס"ד
שרונה היקרה,

לפני כשנתיים וחצי חיפשתי יועצת פאנג שואי, הייתה לי העדפה ליועצת פאנג שואי שהיא גם מעצבת פנים. הגעתי ליועצות רבות, ניהלתי שיחות בעניין הצרכים שלי וכך גם הגעתי אליך.

הסברת את עניין הפאנג שואי בהתלהבות רבה, עם אמונה גדולה במה שזה יכול וצריך לעשות. לאחר השיחה איתך הבנתי שאין יתרון ליועצת פאנג שואי שהיא גם מעצבת, כיוון שיש חשיבות לטעם האישי שלי במקום.

לאחר השיחה איתך ושיחות נוספות החלטתי להיפגש איתך. הייתי לפני שיפוץ מבנה ישן מאוד בקיבוץ יד מרדכי, את המבנה שיפצתי על מנת להקים קליניקה של רפואה סינית ויפנית, וחדרי מלח של 'דרך המלח'. רציתי שהמקום יהיה נעים, שתהיה תחושה של הרמוניה ורוגע, שישתלב עם הסביבה ושיהיה יפהפה.

הגעת לקיבוץ, ראית את המבנה המיועד. מבנה ישן מאוד על גבעה ירוקה והתחלת מדידות, בדיקות , ציורים... לאחר כשעתיים בשטח ישבנו יחד והצגת את כל האופציות האפשריות, מהאופציה הטובה ביותר (שדרשה יותר השקעה בזמן וכסף) ומשם המשכת עם עוד אופציות שונות ומגוונות שחלקן קלות מאוד וזולות יחסית לביצוע.

כיוון שהבנתי די מהר שאת מקצועית, החלטנו ללכת על האופציה הראשונה שהצגת, שנשמעה גם לנו נכונה וטובה מאוד.

המבנה עבר שינוי דרמטי (עד כדי כך שחברי קיבוץ ותיקים שאלו האם בנינו מבנה חדש), ועומד בגאווה על הגבעה היפה העוטפת אותו.

העסק עובד שנתיים, ב"ה, ועד היום אנשים חוזרים ומזכירים כמה נעים להם להיות פה, כמה מרגיעה השהייה במקום ועוד הערות דומות. המלצותייך החל משבירת קירות וכלה בגוון של קיר זה או אחר היו מצוינות, הליווי לאורך הדרך בבחירת גוונים, התאמה לריצוף, קשר רציף דרך SMS כשהיה צורך, עזרו מאוד בקידום הפרויקט.

כמובן ששנה וחצי מאוחר יותר כשהחלטתי לפתוח קליניקה נוספת בראשון לציון פניתי אליך שוב, גם פה הליווי שלך היה מקצועי. הפכת מקום קיים שנראה רע מאוד (קנינו מקום מוכן אך התחושה בו הייתה דחוסה, כבדה , לא זורמת ולא נעימה) ולאחר שינוי במבנה, צביעה, הוספת ריהוט מתאים נהיה מקום יפהפה, נעים, מרגיע, טיפולי.

תודה רבה על הליווי המקצועי, על הסבלנות, על הרצון לעזור.

נתראה בבניית הבית בע"ה!

אושרת קלרמן
 

כל הזכויות שמורות לשרונה הדר חורי  - הזמנה לשפע © Copyright      טלפון: 052-6808899    •  הצטרפו לניוזלטר שלי

.