שרונה הדר חורי, הזמנה לשפע, ייעוץ פנג שווי - ריאליטי שיפוצים - סוף דבר - תכנון מרכז טיפולים
דף הבית >> פרוייקטים >> ריאליטי שיפוצים - סוף דבר - תכנון מרכז טיפולים

ריאליטי שיפוצים - סוף דבר - תכנון מרכז טיפולים


זהו תהליך תכנון מחודש למבנה ששימש עד כה כמחסן. לאחר אבחון על פי תורת הפנג שווי, המבנה יישופץ ויישרד את העסק.

הפעם החלטתי לשתף אתכם בפרויקט שהיה תהליך של יצירה משותפת שלי ושל שני בני משפחה - אח ואחות ממבוא בית"ר ששמו את מבטחם בשיטת הפנג שווי ובי. ללא כל אדריכל או מעצב פנים תכננו ביחד את עסק חלומותיהם


ממחסן מוזנח לעסק משגשג
התחלנו בתהליך תכנון מחודש למבנה ששימש עד כה כמחסן. נדרש דמיון פורה מאוד מצדם מצידי כדי לראות את הפוטנציאל הטמון עמוק במבנה ובסביבתו המוזנחת.
תחילה, הורד גג האסבסט שכיסה את המבנה. ברגע שהורד   הגג, אפשרנו לאנרגיית השמיים לחבור מחדש עם אנרגיית   האדמה וליצור מבנה מחדש   עם נשמה חדשה.

הסרת גג המבנה
את המבנה החומרי האדם יצר, לכן ברגע שהמבנה עובר   שינויים דרמטיים   ובעיקר כשגגו מוסר מתאפשר חיבור ישיר   של שמיים וארץ וניתנת לנו   הזדמנות מיוחדת לשנות את   "מפת הגורל" של המבנה.

תכנון המבנה
אחרי אבחון ויצירת המפה האנרגטית העתידית של המבנה בשילוב עם   הקשבה לחזון ולצרכים העתידיים של העסק החדש, יצרתי מספר תוכניות   אפשריות למבנה ובחרנו ביחד את התוכנית המתאימה ביותר הן למפה   האנרגטית של המבנה והן לצרכים שהוגדרו עבור בית העסק

צבעוניות
נבחר גג אדום וחזית חדשה למבנה מכיוון שאדום הוא צבע   המושך תשומת  לב ושפע. בנוסף, שמנו דגש על רחבה   מעוגלת ומדרגות שמניעות את הצ'י  בהרמוניה אל עבר   הפתח.

תכנון הכניסה
בעסק, המיקום החשוב ביותר הוא של הדלת, היא המקור הראשי למשיכת   השפע ובעיקר הכסף למבנה. מניסיון רב של ניתוח מפות של עסקים כאשר   השפע לא הגיע מהדלת או שלא היה נוכח במבנה, העסקים לא הצליחו   ולרוב נסגרו.


במקביל עבדנו גם על שם לעסק, לוגו ושילוט מבחינת   המיתוג של העסק,   עיצוב הפנים והחוץ שכלל המלצות   לצבעים, חומרים, תאורה, גינה ועוד

חפשו את הסימנים הקטנים שלכם, בדרך כלל הם נמצאים בקצה אפכם. ארצה להוסיף תודה ענקית ליניב וענת, בזכותכם קיבלתי עוד סימן שהדרך בה אני צועדת, יש בה להיטיב עם כולם.

באהבה, שרונה

 
 

כל הזכויות שמורות לשרונה הדר חורי  - הזמנה לשפע © Copyright      טלפון: 052-6808899    •  הצטרפו לניוזלטר שלי

.