שרונה הדר חורי, הזמנה לשפע, ייעוץ פנג שווי - שיפוץ ועיצוב מבנה תעשייתי
דף הבית >> פרוייקטים >> שיפוץ ועיצוב מבנה תעשייתי

שיפוץ ועיצוב מבנה תעשייתי


שיפוץ ועיצוב מבנה תעשייתי עבור חברה העוסקת ביבוא ושיווק

 הוזמנתי לחברה לקראת שיפוץ המבנה בו היא ישבה. מסיפור הבעלים, החברה צמחה בקצב מהיר עד שהגיעה למבנה, לפני כארבע שנים ומאז קצב הגידול והרווחים אינו תואם את התחזית.
 
המבנה ישן, מוזנח, לא עבר שיפוץ והחברה שהייתה בו קודם עזבה בגלל קשיים כלכליים. לאחר אבחון המבנה זיהיתי שתדר השפע למעשה אינו נכנס למבנה ומכאן שהמבנה לא תומך בהתקדמות ושגשוג העסק. כדי להעניק למבנה זה "גורל חדש" המלצתי על שיפוצים נרחבים הכוללים את פתיחת הגג למשך כל תקופת השיפוץ, תכנון פנימי שונה, החלפת ריצוף ועוד. השינויים שהצעתי אמנם הרחיבו במידת מה את גבולות השיפוץ, אך התוצאה מדברת בעד עצמה. כדי שמבנה יתמוך בנו ויעזור לנו לשגשג, אנו צריכים קודם כל לכבד אותו. לכן תכנון המבנה ברוח עקרונות הפנג שווי, מעניק למבנה עיצוב המתאים במיוחד לו בהתאם לסביבה ולדרישות העסק. 

במקרה זה השינויים שהוצעו תרמו לאסתטיקה הכללית של המבנה מבחוץ ומבפנים - תחושה של יופי, הרמוניה וזרימה חופשית מלווה את המבקר במרחב. העובדים מרוצים, סביבת העבודה השתנתה עד בלי הכר והאווירה הכללית השתנתה לטובה. אחרי שיגמרו "לכסות" את עלויות השיפוץ.. אני מאחלת לעסק שבמבנה גם שגשוג והתקדמות בדרך הטבעית שייעד לו הגורל. 
 

כל הזכויות שמורות לשרונה הדר חורי  - הזמנה לשפע © Copyright      טלפון: 052-6808899    •  הצטרפו לניוזלטר שלי

.