שרונה הדר חורי, הזמנה לשפע, ייעוץ פנג שווי - ריאליטי שיפוצים - סיום הפרויקט
דף הבית >> פרוייקטים >> ריאליטי שיפוצים - סיום הפרויקט

ריאליטי שיפוצים - סיום הפרויקט

ביום שישי האחרון ה- 23/12/11, הוזמנתי לפתיחה של "מרחב נשימה", מרכז טיפולים, יוגה וחדרי מלח העסק אותו ליוויתי משלב גיבוש הרעיון ועד הביצוע המרהיב של בעליו.
 
המילה נס, שבשפה העברית היא מילה נרדפת לדגל, עבורי היא ראשי תיבות של "נתתי סימן" בחיפוש האישי שלי אחר משמעות גדולה יותר שמחברת את כולנו לאחד, הבנתי בחג הזה שבורא עולם נמצא גם בכל הפרטים הקטנים, צריך רק לזהות את הסימנים כי הסימנים נמצאים סביבנו כל הזמן.
 
זאת אומרת שמה שנדרש מאיתנו הוא פשוט לכאורה, לשנות את זווית הראיה.כלומר הנס האמיתי מבחינתי הוא פנימי. למצוא ולשחרר את המקום בתוכו שכובל את היכולת שלנו. לחוות דברים כפשוטים ולהינות מהשפע האדיר שפשוט נמצא!
 
המורות שלי לשיעור זה הן בנותיי התאומות- גאיה ושירי שאוטוטו כבר חוגגות יום הולדת 3!
כל יום מחדש הן מראות לנו בתצוגת תכלית מהי המשמעות האמיתית של החיים. מבחינתי הן נס שמתגלה לי כל יום ומזכיר לי עד כמה חשובה שמחת החיים והאהבה.
 
 
תמונה אחת או שתיים שוות אלף מילים

אמון ושיתוף הדדי

ליוויתי לא מעט עסקים ובתים עד היום, אך אני חייבת להודות שהחוויה שלי בפרוייקט זה שונה ואני חושבת שהבסיס לשוני טמון במילה אמון.

מאז תחילת דרכי בפנג שווי אני במסע של הוכחה. להראות לסביבה שיש אמת מוצקה בידע ולשנות את תפיסת המודעות כלפיו מקוריוז או טרנד לחלק בלתי נפרד מתפיסת התכנון של סביבה ומבנים לבניה ולשיפוץ. את האמון רכשתי במהלך השנים במהלך תהליך התכנון וכשהתוצאות ניכרו בשטח.

במקרה זה, ואני אצטט מדבריו של יניב, אחד מבעלי העסק:
"בהתחלה כשהכרנו את שרונה והתחלנו לעבוד איתה,  היינו די סקפטים לגבי הדרך שלה וכל העסק הזה נראה לנו מוזר. עם זאת התחברנו אליה כמעט מהרגע הראשון. שרונה הגישה לנו שתי תוכניות אפשריות ובחרנו אחת. אני חושב שמאותו הרגע נתנו את אמוננו בשרונה והתמסרנו אליה".

ההתמסרות היתה הדדית. האמון ההדדי בינינו יצר נס משותף – עבורם המבנה עונה על הציפיות ואף מעבר. ועבורי זו קפיצה קוואנטית  בדרך להגשמת חזון . מהרגע בו הוסר גבול הספק והאמון ניתן, התכנון זרם במהירות והביצוע גם –  כ- 5 חודשים (מתוכם כחודש המתנה לגג) מיום חתימת החוזה העסק נפתח!

זהו מקרה יחיד במינו שכל ההמלצות שניתנו על סמך האבחון לפי שיטת הפנג שווי,
יושמו עד הפסיק האחרון. תכנון הפונקציות, עיצוב המרחב, "עיגול הפינות", צבעים, חומרים, תאורה כולל בחירה משותפת של שם, עיצוב הלוגו השילוט וכמובן תכנון ועיצוב הסביבה התומכת קרי הגינון, השבילים, רחבת הכניסה וכו'.

בפתיחה, ניגש אלי איש מבוגר וביקש ללחוץ את ידי, במבוכה הסכמתי. הוא סיפר לי שהוא מזקני וממייסדי מבוא בית"ר, הוא מכיר את המבנה מהיום שנבנה ומעולם לא ראה פלא כזה מימיו.
 
הפלא הזה של בריאת מציאות חדשה וגורל חדש למבנים קיימים וחדשים, הוא אבן היסוד של שיטת הפנג שווי. 

טקס קביעת המזוזה

שם כהגדרת טריטוריה

שם כמשיכה של שפע

מינג טנג

מרחב הנשימה של מבואת הכניסה זורמת בהרמוניה אל הדלת

חדרי המלח

מבט אל המבואה הפנימית

ה"כיכר" שמניעה את הצ'י

אנרגיית החיים בזרימה הרמונית במרחב

מלח מבטן האדמה - פותח את הלב ואת הנשימה!

לסיכום , תודה ענקית ליניב וענת, בזכותכם קיבלתי עוד סימן שהדרך בה אני צועדת, יש בה להיטיב עם כולם.חפשו את הסימנים הקטנים שלכם, הם בדרך כלל נמצאים בקצה אפכם.
שהאור של חג החנוכה ימשיך להאיר לכולנו את הדרך – כי כולנו אור אחד!
 
באהבה,
שרונה
 

כל הזכויות שמורות לשרונה הדר חורי  - הזמנה לשפע © Copyright      טלפון: 052-6808899    •  הצטרפו לניוזלטר שלי

.