שרונה הדר חורי, הזמנה לשפע, ייעוץ פנג שווי - ייעוץ Feng Shui

ייעוץ פנג שואי

הסינים מאמינים שהבית הוא כמו רחם - בית גידול של ממש, ולא רק מקום לשים בו את הראש.

תכנון נכון הוא המהות של שיטת הפנג שווי, בניגוד לדעה הרווחת שפנג שווי קשור רק בעיצוב וביצירת אווירה נעימה. הכל מתחיל ומסתכם במילה מיקום - באמצעות שיטת הפנג שואי ניתן למצוא את המיקום המבורך ביותר לבית ולכל הפונקציות שבתוכו. דרך עיצוב ושינוי המרחב לפי שיטת הפנג שואי ניתן לבנות מבנים בריאים המושכים שפע, תומכים בזוגיות בבריאות וגם ביצירת כסף!

אבחון וייעוץ

בהתאם לגודל המבנה וכמות האנשים השוהים בו – בין 2 פגישות ל- 3.
פגישה ראשונה - אבחון וייעוץ – האבחון כולל שיחת הכרות עם בני הזוג או בעל העסק, אבחון המבנה שמתבצע על גבי תוכנית אדריכלית ומסקנות יישומיות לשדרוג הבית/עסק.
פגישה שניה – מתבצעת לאחר מימוש ההמלצות, עד שנה מיום הייעוץ לצורך השלמת התהליך לתמיכה, בדיקה והארות..

שלבי ייעוץ לבנייה או שיפוץ

במידה ועדיין לא נבחר שטח - אוכל לתת המלצות לבחירת השטח הממוזל ביותר לפי שיטת הפנג שווי והאי צ'ינג. בנוסף אוכל לעזור לכם לבחור את האדריכל/מעצב הפנים שיבנה איתכם את החלום שלכם בשיתוף פעולה הרמוני וזורם לפי האי–צ'ינג.
 1. מפגש ראשון - מפגש הכרות הכולל איסוף נתונים מהשטח/מהמבנה לצורך אבחונו לפי שיטת הפנג שווי, בדיקת "דאוזינג" (גיאוביולוגיה) של האדמה ושיחת הכרות איתכם ואם החזון העומד מאחרי תכנון בניית ביתכם או שיפוצו.
   
 2. מפגש שני - כבר במפגש זה באמצעות אבחון וניתוח פוטנציאל השטח/המבנה נפרשות כל האופציות האפשריות לתכנון בהתאם לשטח/מבנה קיים, למפות האישיות שלכם ולחזון שלכם. במפגש זה אתייחס לכל הרבדים הקשורים בתכנון המיקומים של הפונקציות בבית - התאמת חדרי שינה וכיווני שינה לכל אחד, מיקומי סלון, פינת אוכל, וכו' מכאן שמשלב זה הבהירות מקלה על כל תהליך התכנון והביצוע.
   
 3. מפגש שלישי – פגישה עם האדריכל ומעצב הפנים בו אסביר את רציונאל השיטה וכיצד ניתן לממש בצורה הטובה ביותר את פוטנציאל השטח או המבנה הקיים.
  ***בין המפגש השני לרביעי ניתן לשלוח לי תוכניות להארות/הערות - עד שנגיע להחלטה הסופית לגבי התכנון, אינני מגבילה את כמות התוכניות הנשלחות אלי לבדיקה.
   
 4. מפגש רביעי - במפגש זה אתן את ההמלצות לעיצוב הפנים הכוללות התייחסות לצבעים, חומרים, תאורה ולעיצוב החוץ, קרי הגינה העוטפת את ביתכם.
   
 5. מפגש חמישי – במקרה ומדובר בליווי בניה המפגש יתקיים בשטח, כאשר המודד ממקם ומסמן את גבולות הבנייה על המגרש, מפגש זה חשוב במיוחד מאחר ושיטה זו נסמכת על הצבה מדויקת של המבנה ביחס למצפן ולצערי גיליתי מניסיוני שלמודדים יש טווח טעות עד 10 מעלות... עובדה שיכולה לשנות לגמרי את מפת הבית. במפגש זה אערוך אבחון וטיפול נוסף באדמה עליה אתם בונים את ביתכם וכמובן אתייחס לכל שאלה שתתעורר לגבי הבית.
  במקרה ומדובר בשיפוץ מבנה קיים – מפגש זה יתקיים במבנה הקיים לפני/במהלך השיפוץ כדי לתאם את תהליך השיפוץ והשיפוצניק... עם התוכנית עליה סיכמנו.
   
 6. מפגש שישי – יתקיים לפני הכניסה לבית החדש או המחודש... במפגש זה נחזור על נושא מיקומי החפצים, צבעים, חומרים, תאורה, עיצוב הגינה ועוד... בנוסף, נערוך ביחד טיהור אנרגטי (טכס יהודי לגמרי...) למרחב כדי שהמעבר לבית ילווה באווירה נקייה מכל משקעי העבר...

בנוסף, אני מאפשרת ליווי טלפוני לאורך הדרך לכל שאלה שתתעורר, גם מול האדריכל/ית או הקבלן המבצע ו...עוזרת לבחור את התאריך המבורך לכניסה לבית החדש או המחודש שלכם.

מה אני, שרונה חורי מביאה לתהליך - את חדוות היצירה, הידע המעמיק, ניסיון רב ומגוון, יצירתיות ויכולת תכנון גבוהה. בונים בית = בונים חיים... עבורי בנייה של בית היא חוויה של יצירה ולידה - ממש כמו של ילד... ולכן חשוב להתייחס לכל התהליך באהבה, ברגישות ובתשומת לב לכל הפרטים הקטנים...

אנחנו מוציאים על הבית שלנו אלפי ומאות אלפי שקלים על חומרים, ברזים ומכשירים...מה שאני "מוכרת" קשור לחיים שלכם, לרווחה שלכם, להצלחה שלכם ולאהבה שלכם... הידע שלי משנה חיים.

לפרטים נוספים והרשמה השאירו פרטיכם כאן

 

כל הזכויות שמורות לשרונה הדר חורי  - הזמנה לשפע © Copyright      טלפון: 052-6808899    •  הצטרפו לניוזלטר שלי

.